Kamery live
prognoza pogody

Mistrzostwo Europy i wygrana walka zawodowa zawodników NKSW

12 października 2023 15:05

W miniony weekend dwóch zawodników Nowotarskiego Klubu Sportów Walki po raz kolejny udowodniło, że góralski Team z Nowego Targu jest naprawdę groźny.

Mistrzostwo Europy i wygrana walka zawodowa zawodników NKSW

Adam Muzyka wraz z pierwszym trenerem Wojciechem Hoły zawitali do Kępna. Tam podczas gali Solo Combat Federation stoczył już czwartą walkę zawodową w swojej karierze, a przypomnijmy, że żadnej do tej pory nie przegrał. Pojedynek z bardzo mocnym przeciwnikiem z Łodzi, Kisielewskim. Walka zakontraktowana na trzy rundy po 5 minut zakończyła się w pierwszej odsłonie. Adam Muzyka, po trudnych 4 minutach znokautował przeciwnika w spektakularny sposób. Kisielewski miał dosiad, czyli pozycje dominującą, ale Muzyka leżąc na plecach zadał prawy prosty. Świetna czwarta wygrana z rzędu. Być może wkrótce zobaczymy Adama Muzykę walczącego dla największych polskich federacji, a później i zagranicznych.

Krystian Jarosz wraz z kolejnym trenerem NKSW Sebastianem Chmielarczykiem udał się do Bełchatowa na Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA organizowane przez federację ALMMA.

Tam zawodnik stoczył w sumie dwie walki. Obie w pięknym stylu zwyciężył i na jego szyi zawisł złoty medal Mistrzostw Europy.

Podsumowując, skuteczność podopiecznych NKSW wyniosła 100%. Przed zawodnikami kolejne wyzwania jeszcze w tym miesiącu.

NKSW bardzo dziękuje swoim partnerom, bez których nie zaszlibyśmy tak daleko (“ADHD”, “GORĄCY POTOK”, “DZIKI BYK”, “FITNESS FACTORY”, “KLINIKA HOLISTICA”, ” GLAMP ROYAL”, “PIZZERIA PARADISE”, “FABRYKA REKLAMY”, “HOŁY STUDIO”, “KROPEK GYM” ,”URZĄD MIASTA NOWY TARG”, “MCSiR”.

Źródło: NKSW

ag 12.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również