Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Siatkowej

9 maja 2022 23:33

W dniu 27 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Łopusznej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło osiem szkół gminy Nowy Targ. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Julia Makowska z Łopusznej oraz Maciej Łukasz z Krempach, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Tytuł mistrzowski w kategorii dziewcząt wywalczyła Szkoła Podstawowa w Łopusznej, drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Krempachach, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Krempachach, miejsce drugie Szkoła Podstawowa w Klikuszowej, a miejsce trzecie zdobyła Szkoła Podstawowa w Lasku.

Każda ze szkół, które zajęły miejsca 1-6 otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki.

Organizator złożył podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łopusznej za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej, a także wszystkim opiekunom za szybkie i sprawne przeprowadzenie zawodów.

źródło: Urząd Gminy Nowy Targ/Facebook