Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w koszykówce

30 marca 2022 07:58

W poniedziałek, 21 marca 2022r. w Szkole Podstawowej w Gronkowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Koszykowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło jedenaście szkół z terenu gminy Nowy Targ.

Tytuł mistrzowski dziewcząt wywalczyła Szkoła Podstawowa w Nowej Białej, drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Ostrowsku, trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Łopusznej. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Klikuszowej, miejsce drugie Szkoła Podstawowa w Łopusznej, a trzecie – gospodarz turnieju, czyli Szkoła Podstawowa w Gronkowie.

Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki. Ponadto, najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Katarzyna Bednarczyk z Nowej Białej oraz Jakub Huzior z Klikuszowej, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.

źródło, zdjęcia: Urząd Gminy Nowy Targ/Facebook