Kamery live
prognoza pogody

Mistrz UFC na sparingach w NKSW

22 kwietnia 2022 19:27

W czwartek w klubie NKSW pojawili się wyjątkowi goście z klubu WCA Fight Team Warszawa. Wśrd nich podwójny Mistrz UFC Jan Błachowicz, Mistrz federacji KSW Marian Ziółkowski oraz zawodnicy walczący dla federacji KSW Albert Odzimkowski i Karolina Owczarz wraz z trenerem Robertem Joczem.

Mistrz UFC na sparingach w NKSW

-Klub WCA, cyklicznie odwiedza nas podczas zgrupowania w Zakopanem. Dzisiaj podobnie jak i przy poprzednich spotkaniach przeprowadziliśmy trening sparingowy, dzięki czemu nasi podopieczni mogli sprawdzić się z najlepszymi. W dystansie 5 rund po 5 minut zawodnicy NKSW w składzie miedzy innymi Łukasz Brzeski, Marcin Kalata, Sebastian Chmielarczyk, Weronika Kukuczka, Adam Muzyka, Dawid Marcinkowski, Robert Cyrwus oraz kilku innych “wymieniali uprzejmości” w formule MMA – wyjaśnia Wojtek Hoły z NKSW – Bardzo się cieszymy z tych wizyt i możliwości konfrontacji z najlepszymi, co daje nam spory pogląd na poziom wyszkolenia naszych podopiecznych. Myślę ze zawodnicy z Warszawy również dużo korzystają, bo od kilku lat wracają do nas. Serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Przy okazji trzymamy kciuki za Janka Błachowicza, który już niedługo stoczy kolejny pojedynek dla UFC w Las Vegas.

mat. NKSW

os 22.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również