Kamery live
prognoza pogody

Miss World Poland 2016 w Nowym Targu

14 kwietnia 2016 20:07

Największy konkurs piękności na świecie Miss World, organizowany nieprzerwanie od 1951 roku doczekał się polskiej edycji. Przypomnijmy: Końcem ubiegłego roku odbyły się pierwsze krajowe eliminacje do Miss World, w których finale znalazła się reprezentantka naszego regionu – Małgorzata Stoch z Nowego Targu. 

Miss World Poland 2016 w Nowym Targu

W tym roku finał tej imprezy będzie miał miejsce w Małopolsce w Nowym Targu. 

Chcielibyśmy, aby piękna Małopolanka wygrała nie tylko krajowe eliminacje do konkursu Miss World, a również finał światowy i poszła w ślady Anety Kręglickiej,Miss World 1989 – mówi nam Monika Poręba – Strycharz z biura PARA Fashion. Warto podkreślić, że nasza firma od ubiegłego roku posiada licencję na organizację Miss World w Polsce, a od ponad dziesięciu lat związana jest z najstarszym konkursem piękności w Polsce, a mianowice Miss Polonia – wyjaśnia Poręba – Strycharz.

W związku z tym w Małopolsce odbędzie się szereg castingów do drugiej edycji Miss World Poland 2016. Pierwszy w naszym regionie odbył się 9 kwietnia 2016 w Zakopanem. Następny z nich będzie miał miejsce już 16 kwietnia w Nowym Targu o godz. 12:00 w klubie ADHD. Kto nie zdąży zgłosić się w tym terminie ma szansę na uczestnictwo w kolejnym castingu 23 kwietnia o godz. 12: 00 w Suchej Beskidzkiej, w Hotelu – Restauracji „Kasper Suski” na Zamku.
Podstawowe wymagania to: Obywatelstwo lub narodowość polska, bezdzietna  panna, wiek 18-24 lata, brak tatuaży i blizn, wzrost powyżej 170 cm, nieposzlakowana opinia i nienaganna prezencja.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem organizatora www.parafashion.pl

MSX
Fot. Dariusz Senkowski

Małgorzata Stoch

NT24TV 14.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również