Kamery live
prognoza pogody

Miss Polski ciąg dalszy …

7 czerwca 2016 15:27

5 czerwca w warszawskim Hotelu RadissonBlu odbyły się eliminacje do wyborów Miss Polski 2016, w których wzięło udział blisko 150 kandydatek z konkursów regionalnych i zgłoszeń internetowych. Jury pod przewodnictwem prezesa Nowej Sceny Gerharda Parzutki von Lipińskiego wyłoniło 40 półfinalistek konkursu ogólnopolskiego.

Miss Polski ciąg dalszy …

Nasz region reprezentowała Marlena Karlak (Miss Podhala), jednak nie zakwalifikowana się do półfinału. Szczęście dopisało naszej nastolatce i Weronika Solawa (I wicemiss Podhala Nastolatek), która weszła do finału Miss Polski Nastolatek.

Finał Miss Polski 2016 odbędzie się dopiero 4 grudnia, ale najpierw przed nami Półfinał, który odbędzie się 24 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach. Zgrupowanie z 40 półfinalistkami rozpocznie się 17 czerwca w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu, a podczas gali jurorzy wyłonią Finalistki Miss Polski 2016!

Finał Miss Polski Nastolatek 2016 odbędzie się 25 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach, a jego zgrupowanie rozpocznie się 17 czerwca w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Podczas Gali Finałowej koronę swojej następczyni przekaże Maja Sieroń Miss Polski Nastolatek 2015, która zasiadała w jury eliminacji razem z Magdaleną Bieńkowską Miss Polski 2015.

/p

zdjęcia: Aneta Larysa Knap FOLK DESIGN

NT24TV 07.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również