Kamery live
prognoza pogody

Minuta ciszy dla Doroty – również w Nowym Targu

Nowy Targ dołącza do fali manifestacji, jaka przechodzi przez Polskę w związku ze śmiercią 33-letniej Doroty. Spontaniczne spotkanie będzie miało miejsce w środę, 14 czerwca 2023 o godzinie 18:00 na rynku w Nowym Targu. “Pokażmy troskę o nasze rodziny, żony, matki i każdą kobietę, która miała odwagę w dzisiejszych czasach zajść w ciążę. Nigdy nie będziecie szły same!” – mówią  inicjatorzy manifestacji. 

Minuta ciszy dla Doroty - również w Nowym Targu

-W związku ze śmiercią Doroty z Nowego Targu chcielibyśmy spontanicznie spotkać się na rynku w Nowym Targu w środę o godzinie 18, aby pokazać solidarność mieszkańców ze zmarłą nowotarżanką – wyjaśnia Krzysztof Pierchlak, inicjator akcji. Wydarzenie rozpocznie się od minuty ciszy – Niestety żyjemy w czasach, gdzie musimy zamanifestować w obronie kobiet, które zdecydowały się na powiększenie swojej rodziny a bezlitosne prawo zagraża życiu żon i matek, które zdecydowały się na dziecko. To nieprawdopodobne zagrożenie dla polskich rodzin sprowadzili rządzący, dla których rodzina miała być najważniejszą wartością. Pokażmy troskę o nasze rodziny, żony, matki i każdą kobietę, która miała odwagę w dzisiejszych czasach zajść w ciążę. Nigdy nie będziecie szły same!

Protest “Ani jednej więcej” także w Nowym Targu [ZDJĘCIA]

os 13.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Wiewiora Teresa 17:40 13.06.2023

Nigdy wiecej

Piotr 16:20 13.06.2023

Minuta ciszy za mamę i za jej dziecko .

Zobacz również