Kamery live
prognoza pogody

Mini Akademia dla Alma Spei

8 listopada 2017 12:51

Mamo! Tato! Dziecko! Przyłączcie się do naszej akcji MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI i zróbcie w domu ze swoim dzieckiem ozdobę choinkową. Przynieście do MOKu, Al. Tysiąclecia 37. Prace zbieramy cały listopad, a 30 XI przekażemy je do Hospicjum Alma Spei, które sprzedając je na swoich świątecznych kiermaszach pozyska fundusze dla podopiecznych. Liczymy na rodziców i dzieci, które ukończyły MINI AKADEMIĘ, a także na każdego z Was z Nowego Targu i całego Podhala.

Mini Akademia dla Alma Spei

Alma Spei to Hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci z woj. małopolskiego, od 2008 roku jest organizacją pożytku publicznego. Misją Hospicjum jest zapewnienie profesjonalnej, wszechstronnej domowej opieki medycznej, stworzenie radości dzieciństwa i optymalnych warunków dla bliskich na bycie z dzieckiem do końca.

Obecnie pod opieką Hospicjum jest 44 podopiecznych, w wieku od kilku miesięcy do 23 lat. Hospicjum dba o to, aby chore dzieci, ich zdrowe rodzeństwo i rodziny miały jak najwięcej okazji do uśmiechu, wspólnego cieszenia się chwilą i kolekcjonowania miłych wspomnień. Dlatego organizuje dla nich urodziny, mikołajki, spotkania integracyjne i wycieczki, pomaga rodzinom wielodzietnym, które na skutek choroby jednego z dzieci, znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Alma Spei wspiera też rodziców w żałobie.

NT24TV 08.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również