Kamery live
prognoza pogody

Milion złotych na rozbudowę SOR-u w Nowym Targu

8 kwietnia 2021 11:29

Świetne wieści z Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Nowotarska placówka otrzymała milion złotych na modernizację i rozbudowę tamtejszego SOR-u.

Milion złotych na rozbudowę SOR-u w Nowym Targu

Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu otrzymane pieniądze przeznaczy na prace projektowe związane z modernizacją i rozbudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz powiększenie Oddziału Intensywnej Terapii.

 – Pozyskane środki pozwolą na opracowanie i sfinansowanie dokumentacji technicznej oraz realizację wstępnych prac przygotowawczych. Cała inwestycja pozwoli na rozwój sprawnego funkcjonowania SOR-u – czytamy w komunikacie szpitala.

To nie jedyne środki pozyskane przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu. Wcześniej informowaliśmy o otrzymaniu 600 tysięcy złotych przez nowotarską placówkę na nowoczesny mammograf. Więcej informacji poniżej:

Nowoczesny mammograf w nowotarskim szpitalu

Piotr Starmach 08.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również