Kamery live
prognoza pogody

Miejskie zakończenie roku szkolnego 2017/2018 (duża galeria zdjęć!)

Choć do zakończenia roku w szkołach jeszcze trzy dni, już dziś nastąpiło oficjalne miejskie pożegnanie roku szkolnego 2017/2018. Tym razem rolę organizatora przejęła najmłodsza, a jednocześnie najstarsza z nowotarskich szkół – czyli “jedynka”. Bogaty i momentami wzruszający program artystyczny zwieńczyło wręczenie nagród, dyplomów i wyróżnień dla najlepszych nowotarskich uczniów. 

Miejskie zakończenie roku szkolnego 2017/2018 (duża galeria zdjęć!)

-Gratuluję serdecznie wyróżnień. Cieszę się z tego, że jest to tak liczne grono, mamy wręcz kłopot, by wyróżnić najlepszych z najlepszych. Ale każdy ma możliwość startowania w konkursach, pracy nad sobą po to, żeby robić w życiu to, co się chce i kiedyś mieć łatwiejszy start w dorosłe życie. Słowa te kieruję w szczególności do uczniów gimnazjów, którzy już odchodzą i kończą ten etap edukacji –mówił burmistrz Grzegorz Watycha, podsumowując miniony rok i życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. 

Burmistrz dziękował też pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Elżbiecie Jankowskiej za organizację uroczystości:

– Myślę, że ten trudny etap, który budził wiele emocji mamy już za sobą, i Szkoła Podstawowa nr 1 zaprezentowała nam się dzisiaj z nowej strony. Dziękuję pani dyrektor za przygotowanie programu. Mam nadzieję, że również proces włączenia Gimnazjum nr 2 do SP nr 11, który nastąpi z dniem 1 września będzie równie spokojny i przyniesie nowy impuls dla rozwoju tej placówki. 

Pan burmistrz podziękował też pracownikom Wydziału Oświaty i Miejskiego Centrum Usług Wspólnych, a następnie oficjalnie ogłosił zakończenie roku szkolnego 2017/2018. 

Pełna relacja z wydarzenia – w jutrzejszym “Przeglądzie Tygodniowym”. 

/os

 

 

os 19.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kizior 22:24 19.06.2018

A kim jest ten wąsacz z burmistrzem na zdjęciu, czy to dyrektor szkoły, która organizowała tę uroczystość. W artykule pisali, że to Elżbieta Jankowska, ale się ona zmieniła.

Zobacz również