Kamery live
prognoza pogody

Miejskie Centrum Kultury podsumowuje 2023 rok

23 grudnia 2023 10:02
Wyciszenie Włącz dźwięk

Tylko w ostatnim czasie MCK pozyskało wyposażenie dodatkowe w formie tylnego ekranu na scenie, co zwiększy możliwości przeprowadzania konferencji. Udało się też przygotować salę medialną – ta już od przyszłego roku będzie gościć uczniów i studentów dziennikarstwa.

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu otrzymało dofinansowanie w ramach programu rządowego “Infrastruktura domów kultury” ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury w kwocie 70 000,00zł.

Przy udziale środków od Ministra realizuje zadanie: “Doposażenie MCK w Nowym Targu”. Całkowita wartość projektu to 94 100,00zł.

W ramach zadania zostanie zrealizowane “Zakup i dostawa projektora wraz z obiektywem okablowaniem i nadajnikami radiowymi, ekran do projekcji oraz zakup i dostawa komputerów wraz z oprogramowaniem i niezbędnymi akcesoriami”.

MCK w Nowym Targu liczy, że realizacja zadania pozwoli na dalszą poprawę infrastruktury obiektu.

 

Piotr Starmach 23.12.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również