Kamery live
prognoza pogody

Miejski Ośrodek Kultury z pozytywną oceną merytoryczną

22 stycznia 2018 14:40

100% punktów, pozytywny wynik i pierwsze miejsce na liście projektów wybranych do dofinansowania w ramach konkursu dotyczącego rewitalizacji przestrzeni regionalnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, otrzymał projekt modernizacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Kwota dofinansowania ma wynieść do 6 mln złotych. 

 

 

Miejski Ośrodek Kultury z pozytywną oceną merytoryczną

Wartość całego projektu, obejmującego adaptację i modernizację budynku poprzez jego przebudowę, rozbudowę i nadbudowę wraz zagospodarowaniem otoczenia, oszacowana jest na 24 mln 380 tys. złotych. Maksymalna kwota dofinansowania ma wynieść w tym przypadku 6 mln złotych. 

Wśród 31 projektów znajdujących się na liście podstawowej ocenionej i przeznaczonej do dofinansowania, znajdują się też dwa zadania zgłoszone przez Nowotarską Spółdzielnię Mieszkaniową. Są to: remont oraz modernizacja Spółdzielczego Domu Kultury przy Al. Kopernika 12 (wartość projektu: 985 tys., maksymalna kwota dofinansowania – 640 tys.) i modernizacja dachu budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na Al. Tysiąclecia 40 (wartość – 344 tys. , maksymalna kwota dofinansowania – 258 tys.)

 

os 22.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również