Kamery live
prognoza pogody

Ponowiono przetarg na dzierżawę kawiarenki na rynku

22 marca 2023 13:28

Kawiarenka na płycie nowotarskiego rynku – do wynajęcia. Chętni do prowadzenia gastronomicznego lokalu w samym sercu miasta mogą składać swoje oferty do końca marca br. Ogłoszony przez Urząd Miasta przetarg dotyczy maksymalnie sześcioletniej dzierżawy obiektu, natomiast minimalny czynsz dzierżawy ustalony jest na 4900 zł netto. 

Ponowiono przetarg na dzierżawę kawiarenki na rynku

Potencjalny dzierżawca zobowiązany będzie do prowadzenia całorocznego codziennego lokalu gastronomicznego w godzinach od 10:00 do 20:00 (lub dłużej), jak również do prowadzenia i utrzymania płatnego, ogólnodostępnego (max. 3 zł od osoby) szaletu przez 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia lokalu.

Dodatkowo, do obowiązków dzierżawcy należy m.in. zawarcie we własnym zakresie wszystkich umów na dostawy mediów i ponoszenie ich kosztów przez cały okres dzierżawy, utrzymanie budynku w należytym stanie sanitarnym i technicznym, z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz dbanie o estetykę obiektu i jego otoczenia. Roboty remontowe i modernizacyjne muszą być wykonywane na własną rękę po wcześniejszej akceptacji ze strony wydzierżawiającego. W umowie zawarta będzie też informacja o zakazie organizacji w lokalu imprez zamkniętych. 

Powierzchnia użytkowa obiektu to 78,91 m2, powierzchnia zabudowy – 100,20 m2 , a kubatura brutto – 208 m3 wraz z utwardzonym terenem o powierzchni 278 m2. Istnieje możliwość dzierżawy dodatkowego terenu na powiększenie ogródka gastronomicznego po preferencyjnych stawkach czynszu na podstawie odrębnej umowy.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdują się tutaj. 

 

 

os 22.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również