Kamery live
prognoza pogody

Mecz o brąz – TatrySki Podhale Nowy Targ – Tauron KH GKS Katowice

2 kwietnia 2019 17:30

Przed nami ostatni akcent hokejowych emocji sezonu 2018/19 w Nowym Targu. Po pasjonujące walce w półfinale z drużyną GKS Tychy i rozegraniu spektakularnego meczu z 4 dogrywkami przechodzimy do historii polskiego hokeja, a w kolejnych meczach walczymy o trzecie miejsce z faworyzowanym dotychczas liderem rundy zasadniczej Tauronem GKS Katowice. Mecz TatrySki Podhale Nowy Targ – Tauron KH GKS Katowice 04.04.19 czwartek godz. 18.00, MIEJSKA HALA LODOWA w Nowym Targu, ul. Parkowa. Mecz będzie transmitowany przez naszą telewizję. 

Mecz o brąz - TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice

Jak pokazały mecze play off rywalizacja jest bardzo zacięta w każdym meczu i każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Kibice na Podhalu głęboko wierzą w potencjał i możliwości swoich ulubieńców i pomimo wyczerpującej rywalizacji z Tychami zakończonej serią 7 meczów, mają ogromne nadzieje na zdobycie kolejnego brązowego medalu w bogatej historii klubu. 

Mecz TatrySki Podhale Nowy Targ – Tauron KH GKS Katowice już 04.04.2019 (czwartek) o godz. 18.00, MIEJSKA HALA LODOWA w Nowym Targu, ul. Parkowa. 

Mecz będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem portalu nowytarg24.tv

os 02.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również