Kamery live
prognoza pogody

Marzenia nowotarskich dzieci – spełnione

22 grudnia 2018 01:01

Zakończyła się IV edycja Nowotarskiej Choinki Marzeń. To wyjątkowe drzewko ze szczególnymi bombkami, pojawia się w mieście jako pierwsze i jako pierwsze znika –  jeszcze przed świętami. Ponad 300 paczek z prezentami trafiło w tym tygodniu do dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej z terenu Nowego Targu. 

Marzenia nowotarskich dzieci - spełnione

Nie wszystkie paczki zostały co prawda dostarczone – oznacza to, że niektóre z baniek zostały zerwane, jednak zawarte w nich marzenie pozostało niezrealizowane – jednak organizatorce bez trudu udało znaleźć się sponsorów, którzy przeznaczyli środki finansowe na ich zakup. 

-Oczekiwania były różne – proste lub nieco bardziej wyszukane i wymagające. Prawda jest jednak taka, że każde dziecko ma marzenia, czy to z rodziny w trudnej sytuacji, czy z tej, gdzie nie ma tych problemów – mówi Anna Tylka, inicjatorka i koordynatorka akcji. 

Głównymi organizatorami akcji są: Parafia p.w. Św. Jana Pawła II oraz Anna Tylka, która jest również koordynatorem Akcji. Współorganizatorzy to Maria Chmielowska Szymoniak, MOK, Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta Nowy Targ.

/os

os 22.12.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również