Kamery live
prognoza pogody

Marszałek z wizytą u sześcioraczków z Tylmanowej

17 maja 2021 17:28

Marszałek Witold Kozłowski odwiedził rodzinę sześcioraczków w Tylmanowej. Okazją był obchodzony w dniu 15 maja Międzynarodowy Dzień Rodzin. 

Marszałek z wizytą u sześcioraczków z Tylmanowej
-Rodzina jest podstawą dobrego funkcjonowania społeczeństwa. Jak mówił św. Jan Paweł II, Rodzina jest znakiem nadziei dla współczesnego świata. Nie przez przypadek to właśnie Rodzina stała się jednym z trzech filarów Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”. Chcemy, aby w ciągu nadchodzącej dekady region stał się miejscem, które daje Małopolanom i ich rodzinom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, oparte na poszanowaniu wartości duchowego i materialnego dziedzictwa – mówi marszałek Witold Kozłowski.

Pretekstem do odwiedzin słynnych sześcioraczków były także zbliżające się drugie urodziny Filipa, Tymona, Zosi, Kai, Malwiny i Neli.

-Z okazji Dnia Rodzin, ale także zbliżających się urodzin naszych wyjątkowych sześcioraczków, życzę dużo zdrowia, które – jak pokazują ostatnie miesiące – jest bardzo ważne. Niech nie zabraknie nigdy w tym domu uśmiechu i radości, ale także miłości i wzajemnego zrozumienia – dodaje marszałek.

Międzynarodowy Dzień Rodzin został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993 roku.

źródło: Urząd Marszałkowski w Krakowie

os 17.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również