Kamery live
prognoza pogody

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek z wizytą w Krościenku nad Dunajcem

19 lipca 2022 10:05

W niedzielę, 17 lipca marszałek Sejmu Elżbieta Witek przebywała w województwie małopolskim. Jednym z punktów niedzielnej wizyty pani marszałek było spotkanie z mieszkańcami Krościenka nad Dunajcem. 

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek z wizytą w Krościenku nad Dunajcem

fot. Aleksander Zieliński/Kancelaria Sejmu

Podczas swojego wystąpienia w Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem, Marszałek Sejmu podkreśliła, że 97 proc. samorządów w Polsce korzysta z wielkich programów rządowych, które są dedykowane właśnie samorządom.

– Nie ma Polski A i Polski B. Polska jest tylko jedna. Od 2015 r. robiliśmy i nadal robimy wszystko, żeby po pierwsze wyrównywać szansę tym, którzy mieli gorzej, na przykład w Polsce południowo-wschodniej, ale także, żeby dawać wszystkim naszym obywatelom jednakowe możliwości, bo każdy z nas zasługuje na to, aby mieć jednakowe szanse na start, na rozwój, dobrą szkołę, studia, pracę i rozwój własnych umiejętności – zaakcentowała marszałek Witek.

Organizatorem spotkania było biuro poselskie poseł na Sejm RP Anny Paluch, a współorganizatorem Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem. Wcześniej pani marszałek odwiedziła Gorlice, Wysową Zdrój i Uście Gorlickie.

Źródło: sejm.gov.pl

Zdjęcia: CKiP w Krościenku nad Dunajcem

os 19.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również