Kamery live
prognoza pogody

Marihuana w biustonoszu. Policja zatrzymała w Spytkowicach transport narkotyków

14 listopada 2017 10:13

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Nowego Targu, którzy samochodem przewozili narkotyki.

Marihuana w biustonoszu. Policja zatrzymała w Spytkowicach transport narkotyków

Do zdarzenia doszło w dniu 11 listopada 2017 roku przed godziną 14:00 w Spytkowicach. Nowotarscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Alfa Romeo, którym poruszało się dwoje nowotarżan, 22 – latek oraz jego 19 – letnia dziewczyna.

– W trakcie kontroli drogowej w samochodzie wyczuwalna była specyficzna woń marihuany. Policjanci w trakcie przeprowadzonego przeszukania pojazdu ujawnili w nim dwa woreczki strunowe o łącznej wadze prawie 300 gram wraz znajdującym się w nim suszem roślinnym. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanych osób ujawniono jeszcze około 160 gram suszu roślinnego. – relacjonuje Roman Wolski, rzecznik prasowy nowotarskiej Policji. 

Ponadto w trackie kontroli osobistej przed osadzeniem u 19 – latki w jej biustonoszu ujawniono zawiniątko foliowe z zawartością suszu o wadze ponad 26 gram. Zatrzymane osoby osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

W dniu 13 listopada 2017 roku Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu wobec zatrzymanej 19- latki zastosowała dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe, natomiast wobec 22 -latka Sąd Rejonowy w Nowym Targu na wniosek prokuratury zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 14.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również