Kamery live
prognoza pogody

Marcin Jurzec nie jest już prezesem KH Podhala Nowy Targ

Marcin Jurzec zrezygnował z funkcji prezesa KH Podhale Nowy Targ. 

Marcin Jurzec nie jest już prezesem KH Podhala Nowy Targ

Pełnił tę rolę od września 2018 roku, kiedy zastąpił w tej roli Agatę Michalską. Jurzec jednocześnie zrezygnował z członkostwa w zarządzie KH Podhale.

– Decyzja spowodowana jest nowymi planami zawodowymi. Dziękuję wszystkim za dotychczasową współpracę. Natomiast nie żegnam się z nikim ponieważ nadal chce działać w klubie lecz już w innej roli – powiedział o swojej decyzji były już prezes KH Podhala.

Na tę chwilę w zarządzie zostali Tomasz Dzurdzik i Stefan Szlembarski.

Maciej Zubek 05.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Majki 13:19 06.01.2021

Ten prezes nie był rewelacyjny. Nie miał podejścia do ludzi niestety. Myśle ze dużej straty nie będzie. Trzymam kciuki aby wybrali dobrego następcę !

Kibic z Polski 09:57 06.01.2021

Wielka szkoda i zyczymy Powodzenia. Klubowi Zyczymy Kolejnego dobrego prezesa. Taki Klub jak Podhale trzeba rozwijac. czasy bardzo sie zmienily i widac ze podejscie niektorych Firm na Podhalu tez w temacie sportu.

Tatuś 07:28 06.01.2021

Bardzo mądrze zrobił to jest człowiek sukcesu a jeżeli chodzi o zastępcę to jest taki człowiek co ma nick na hohejnet piter nt 1977 po jego komentarzach widać ze to człowiek instytucje wie na wszystkie tematy związane z hokejem oraz ma receptę na wszystko i ma dużo znajomości więc Pjoter do boju.

Zobacz również