Kamery live
prognoza pogody

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Edycja trzecia.

4 czerwca 2016 11:26

W ramach programu, dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu planuje szereg imprez integracyjnych.

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Edycja trzecia.

      W dniach 6 – 17 czerwca bieżącego roku odbędzie się pierwsze z cyklu wydarzeń pod nazwą: „Sport, rekreacja i integracja naszą codzienną aktywnością”. Przewidziane są zajęcia sportowo – rekreacyjne na basenach w ,,Termach Szaflary”, w centrum wspinaczkowym TOP w Nowym Targu oraz na kręgielni w karczmie ,,Zadyma” w Szaflarach. Organizatorzy zapraszają osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami z terenu subregionu podhalańskiego do bezpłatnego udziału w przewidzianych atrakcjach. Aby wziąć udział w wydarzeniach należy przesłać formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona.

link do regulaminu: pobierz
link do karty zgłoszeniowej: pobierz

      Partnerami projektu są: Powiat Suski i Powiat Tatrzański – odpowiedzialne za prowadzenie kampanii informacyjnej, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nowym Targu, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy oraz Fundacja na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 w Nowym Targu – partnerzy zaangażowani w działania organizacyjne i opiekuńcze.

       Na miesiąc wrzesień organizatorzy planują integracyjną imprezę plenerową, zaś w miesiącu październiku – warsztaty kulinarne pod wspólnym hasłem “Chleb, grule i moskole”.

oprac. MSX
fot. nowotarski.pl

NT24TV 04.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również