Kamery live
prognoza pogody

Magdalena Stoch-Kolasa wygrywa Puchar Zakopanego (zdjęcia)

20 lutego 2022 20:31
Zmagania amatorów narciarskiego slalomu rozpoczęły się od zjazdów na Harendzie. Następnie zawodnicy udali się na Kasprowy Wierch, gdzie na trasie w stronę Doliny Gąsienicowej zmagali się na najtrudniejszej trasie całego cyklu. Ostatnie zjazdy dobyły się na Polanie Szymoszkowej. Sobotnie warunki nie rozpieszczały zawodników. Silne podmuchy wiatru i miękki śnieg przez który ciężko za każdym zjazdem […]
Magdalena Stoch-Kolasa wygrywa Puchar Zakopanego (zdjęcia)

Zmagania amatorów narciarskiego slalomu rozpoczęły się od zjazdów na Harendzie. Następnie zawodnicy udali się na Kasprowy Wierch, gdzie na trasie w stronę Doliny Gąsienicowej zmagali się na najtrudniejszej trasie całego cyklu. Ostatnie zjazdy dobyły się na Polanie Szymoszkowej.

Sobotnie warunki nie rozpieszczały zawodników. Silne podmuchy wiatru i miękki śnieg przez który ciężko za każdym zjazdem trasa robiła się coraz bardziej trudna nie ułatwiły zawodnikom zadania.

Pierwsze miejsce wywalczyła Magdalena Stoch-Kolasa z Zakopanego. Na drugim miejscu podium stanął Adam Cieślar z Cieszyna. Trzecie miejsce zdobyła Katarzyna Derwinis z Warszawy.

Sportowym zmaganiom na Polanie Szymoszkowej towarzyszyła zbiórka pieniędzy na dziewczynkę z Kościeliska, która urodziła się z ciężką wadą serca.

Fot. źródło: www.zakopane.pl

Redakcja 20.02.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również