Kamery live
prognoza pogody

Lokalni mistrzowie na pomoc Kamilce

10 maja 2023 23:37
Wyciszenie Włącz dźwięk

Kamilka Gil z Nowego Targu ma 2 i pół roku i choruje na SMA. Kamilka nie została objęta refundacją najdroższego leku świata który jest jedynym ratunkiem przed skutkami tej śmiertelnej choroby. 10 milionów złotych – to jego cena i o takie pieniądze walczą rodzice Kamilki, żeby móc ją uratować. Do pomocy włączyli się właśnie lokalni mistrzowie: Tomasz Adamek, Robert Cyrwus, Oskar Kwiatkowski, czy reprezentacja Polski w hokeju na lodzie. Zachęcamy wszystkich sportowców którzy na co dzień mierzą się z ciężką pracą, rywalizacją, determinacją, aby wsparli Kamilkę jednocząc się i w tej ciężkiej walce i dołączyli do jej drużyny. Można pomóc przekazując gadżety na licytację, oferując trening personalny czy postawić puszkę w klubie. 

Tomasz Adamek – polski pięściarz, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation i International Boxing Organization w wadze junior ciężkiej oraz World Boxing Council w wadze półciężkiej, medalista mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowy mistrz Polski okazał przekazał na licytację 3 pary rękawic z podpisem plus gadżety. Pan Tomasz osobiście spotkał się z Kamilką i jej rodzicami aby okazać wsparcie ze swojej strony.

Również Pan Robert Cyrwus – złoty medalista mistrzostw Polski strongman w 2020 roku w Inowrocławiu zechciał spotkać się z rodziną chorej dziewczynki i przekazać na licytację rękawice z podpisem.
Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie która awansowała do elity przekazała na licytację koszulkę z podpisami.
Oskar Kwiatkowski – polski snowboardzista, olimpijczyk, mistrz świata w gigancie równoległym z 2023 przekazał na licytację elementy garderoby kardy.

Nie tylko sportowcy z Podhala łączą się w tej ciężkiej walce jaka toczy Kamilka. Z każdego zakątka w Polsce dobiega pomoc.

Zachęcamy więc wszystkich sportowców którzy na co dzień mierzą się z ciężką pracą, rywalizacją, determinacją, aby wsparli Kamilkę jednocząc się i w tej ciężkiej walce i dołączyli do jej drużyny. Można pomóc przekazując gadżety na licytację, oferując trening personalny czy postawić puszkę w klubie. 

Facebook: @MisiaKamisia
Instagram:
@kamila_kontra_sma

https://www.siepomaga.pl/walka-kamilki

https://www.siepomaga.pl/kamila-sma

os 10.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
NT 08:03 11.05.2023

BRAVO

Zobacz również