Kamery live
prognoza pogody

Kubki dla zdobywców 4 wież w Ochotnicy – znów dostępne

5 stycznia 2023 23:09

Gmina Ochotnica Dolna ma dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników górskich wycieczek – w sam raz na nowy rok. Kubki, które w ramach akcji „Zdobywca 4 wież” z takim entuzjazmem rozdawano, znów są dostępne. Wydawanie specjalnego kubka z grafiką, na której nadrukowany był profil wysokościowy szczytów oraz ich nazwy dwa lata sprawiało zawsze wiele radości. W ciągu przeszło dwóch lat rozdano ich ponad 500! Trafiły one w różne zakątki Polski, a także świata.

Kubki dla zdobywców 4 wież w Ochotnicy - znów dostępne

-Jeden z naszych kubków towarzyszy Filipowi Piszczkowi, naszemu utalentowanemu piłkarzowi z Tylmanowej, na wyjeździe w Japonii. Z naszego kubka pije kawę również Wiktoria Jurek, Pierwsza Dama Dworu z Chicago, która rodzinnie jest związana z Tylmanową oraz nasz rodak i świetny dziennikarz Andrew Andrzej Mikołajczyk z Radia Dla Ciebie – Polski.FM 92.7 z Chicago. Po zeszłorocznym sezonie turystycznym jak informowaliśmy — zakończyła się nam pierwsza edycja kubków. Z nowym rokiem postanowiliśmy przygotować ponownie piękny promocyjny gadżet, o który nas prosiliście – informują pracownicy UG Ochotnica Dolna.

I tak, z początkiem roku 2023, wszystkie osoby, które zdobędą 4 wieże znajdujące się na szczytach: Gorc, Lubań, Magurki i Suchy Groń (Koziarz) oraz zbiorą pieczątki, oprócz gorczańsko – beskidzkiej odznaki otrzymają specjalny turystyczny kubek. Pieczątki zlokalizowane są na najwyższej platformie każdej wieży widokowej. Uzupełniony folder z pieczątkami należy przesłać na adres: [email protected] w celu weryfikacji lub dostarczyć do Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej.

Szczegóły akcji: https://www.ochotnica.pl/zdobadz-4-wieze/

os 05.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również