Kamery live
prognoza pogody

Kto trenerem Podhala?

2 października 2016 07:03

Wciąż nie wiemy kto będzie następcą Marka Ziętary na stanowisku pierwszego szkoleniowca hokeistów Tatry Ski Podhala Nowy Targ. Poważnym kandydatem jest Ukrainiec Witalij Semenczenko. 

Kto trenerem Podhala?

To starszym kibicom „Szarotek” postać doskonale znana. 42 letni dziś Ukrainiec w latach 90-tych był zawodnikiem Podhala i zaliczał się do grona najskuteczniejszych zawodników ligi. Następnie grał w Niemczech i na Białorusi. Po zakończeniu zawodniczej kariery rozpoczął pracę w roli trenera i menedżera. Ostatnio pracował w klubie Krywabas Krzywy Róg. 

Nikt oficjalnie z klubu nie chce potwierdzić tych informacji. Władze klubu zaprzeczyły z kolei że zespół obejmie Jacek Szopiński, bo i takie informacje wypłynęły do mediów.  

–  Rozmawialiśmy z nim kilkukrotnie. Chcieliśmy mu powierzyć zespół.  Przedstawiliśmy mu ofertę współpracy. Niestety z przyczyn od nas niezależnych zmuszony był nam odmówić – wyjaśnia prezes TatrySki Podhala Agata Michalska, 

NT24TV 02.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również