Kamery live
prognoza pogody

Kryzys się pogłębia (video)

5 września 2016 18:58
Wyciszenie Włącz dźwięk

Kolejną gorzką pigułkę przyszło przełknąć piłkarzom Podhala Nowy Targ. W 7 kolejce spotkań nowotarżanie ulegli na swoim stadionie 2:4 Resovii i w tabeli stoczyli się już na 14 pozycję.

Zaczęło się obiecująco. W 16 min Podhale objęło prowadzenie. Po prostopadłym zagraniu Tarasa Jaworskiego, Wojciech Dziadzio wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali. Dwie minuty później był już jednak remis, kiedy po centrze Arkadiusza Staszczaka, niepilnowany w polu karnym Bartłomiej Buczek, mimo asysty Jakuba Ochmana, oddał skuteczny strzał. 

Kolejne gole padły po godzinie gry. W 65 min na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Adrian Mołdoch, pięknym, mierzonym strzałem z 20 metrów. Po chwili Dawid Bieniasz znalazł się sam przed Gorzelański, ale bramkarz Podhala wygrał ten pojedynek. W 70 min gospodarze wyrównali, po kapitalnym uderzeniu z blisko 40 metrów Jaworskiego, po którym piłka zanim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze od słupka.

Wygraną gościom w ostatnich 10 minutach zapewnił dwoma golami Bieniasz.

 

Na konferencji prasowej obaj trenerzy byli w zupełnie odmiennych nastrojach. Szkoleniowiec nowotarżan Marek Żołądź był bardzo przygnębiony. 

NT24TV 05.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również