Kamery live
prognoza pogody

Krystian Dziubiński: Raczej odejdę z Podhala

Kapitan „Szarotek” w internetowym wywiadzie on-line z agencją Hockey Progress Management zdradził, że w kolejnym sezonie raczej go już nie zobaczymy w Podhalu.

Krystian Dziubiński: Raczej odejdę z Podhala

– Nie sądzę żeby było to możliwe, a już na pewno nie na takich warunkach jak dotychczas – wyjaśnił Dziubiński, który zdradził też, że chciałbym spróbować swych sił w klubie zagranicznym: – Czas pokaże jak sytuacja się rozwinie z pandemią koronowirusa, ale razem z agencją planujemy iść właśnie tym kierunku.

Zapytany o końcowy wynik osiągnięty z Podhalem odpowiedział

– To był sezon wzlotów i upadków. Początek to było coś strasznego. Zawodnicy przychodzili i odchodzili. Sami nie mogliśmy się w tym połapać. Później staraliśmy się żeby była wreszcie jakaś stabilność w tej drużynie, chcieliśmy wypracować model hokeja na którym chcieliśmy osiągnąć jakiś wynik. Niestety lód to zweryfikował. Awans rzutem na taśmę do Pucharu Polski był dla nas dużym bodźcem, ale chyba trochę tym małym sukcesem się zachłysnęliśmy. W ćwierćfinale wydaję mi się, że w drużynie z Katowic była większa taka sportowa złość i to zadecydowało, że nas wyeliminowali

Odniósł się też do wywiadu sprzed kilkunastu dni jakiego udzielił Tomasz Dziurdzik, członek zarządu KH Podhale.

– Na pewno bardzo mi żal Tomka, który znalazł się w trudnej sytuacji. Z mojej strony bardzo mu dziękuję za wsparcie w całym sezonie. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że ktoś popełnił błąd przy szacowaniu budżetu i to o milion złotych. Tym samym postawił każdego z nas w trudnej sytuacji. To nie będzie łatwe do zmazania.

Maciej Zubek 13.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Tatuś 08:33 14.04.2020

Krystian masz 100 procent racji Podhale przejęła grupa ludzi dziwnych nie mających planu na przyszłość przerażają mnie ludzie którym udało się zarobić jakieś pieniążki na kapciach lub czapeczkach skórzanych przykłady myślą że za co się zabiorą ozłocą wszystko i wszystkich pycha kroczy przed upadkiem.

Zobacz również