Kamery live
prognoza pogody

„Krucabomba! Impreza wynalazcy” zbliża się wielkimi krokami

1 sierpnia 2023 10:06

Na horyzoncie widać kolejne wydarzenie w Rabkolandzie. Wielkimi krokami zbliża się „Krucabomba! Impreza wynalazcy”. Już 5 sierpnia mali Goście będą mogli rozbudzić w sobie wiele pasji, a chodzi o umiejętność konstruowania, majsterkowania i poszukiwania rozwiązań.

„Krucabomba! Impreza wynalazcy” zbliża się wielkimi krokami

Rabkoland nie zwalnia tempa. W sobotę zaplanowano kolejny letni event pod nazwą „Krucabomba! Impreza wynalazcy”. Już za kilka dni najmłodsi nauczą się wielu praktycznych rzeczy, które pomogły wybitnemu konstruktorowi stworzyć wspaniały park rozrywki. – Zaplanowaliśmy m.in. warsztaty z majsterkowania, zajęcia z gimnastyki, czy animacje plastyczne. Zachęcamy rodziców, by przyjechali do nas z dziećmi, gdyż w tym dniu będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym – zachęca Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Czym byłaby wizyta w parku bez możliwości przytulenia jego bohaterów? Tego nawet lepiej sobie nie wyobrażać. Dlatego sobotnia impreza rozpocznie się, a także zakończy od spotkania z Owieczkami Irenkami i resztą ferajny. Na Gości czekać będzie również układanie puzzli z postaciami Rabkolandu, gra terenowa w Góralskiej Dżungli oraz trochę sztuki w postaci przedstawienia „Co z tym tortem?”.

Kto będzie gwiazdą sobotniej imprezy? Oczywiście, że rabczański wynalazca, który tego dnia będzie pociągał za wszystkie sznurki w parku. Pojawi się aktywność dla zdrowia – „Rozruch Maszyn! Czyli gimnastyka z Krucabombą” oraz warsztaty kreatywne. Poprowadzi je pedagog, pisarz i podróżnik Michał Malinowski, założyciel Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.

Animatorzy w akcji!

Dawkę pozytywnej energii zagwarantują także nieustraszeni animatorzy, z których udziałem zaplanowano show na Orkiestronie i w Góralskiej Dżungli. Pod ich czujnym okiem mali Goście stworzą własny samolocik oraz namalują ulubione dzieła Krucabomby. – Zajęcia artystyczne i warsztaty z majsterkowania to doskonała okazja do zaprezentowania najmłodszym wielu ciekawych pasji. W Rabkolandzie od dawna staramy się, by dzieci mogły rozwijać ciekawskość i pobudzać kreatywność. Może dzięki takim spotkaniom, niektóre wyrosną na przyszłych wynalazców i odkrywców. Tego życzymy wszystkim pociechom – mówi Kamil Lech.

/źródło: Rabkoland/

redakcja 01.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również