Kamery live
prognoza pogody

Kręcimy na rowerze kilometry – do wygrania 100 tys. dla MMKS Podhale!

5 lipca 2018 10:46

Dzieci i młodzież z klubu hokejowego mają szansę na sztuczny lód, który jest do wygrania w dotacji LOTTO. Klub MMKS Podhale zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu, wybrany wśród 30 organizacji, które złożyły wniosek. Są w stanie wygrać projekt o wartości 100 tys. złotych! Aby to osiągnęli, musimy ich wesprzeć, włączyć aplikację ENDOMONDO, dołączyć do grupy MMKS Podhale (pełna nazwa Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale) i wykręcić na rowerze do 15 września jak najwięcej kilometrów! 

Kręcimy na rowerze kilometry - do wygrania 100 tys. dla MMKS Podhale!

Aby wesprzeć projekt odLOTTOWA jazda, wystarczy dołączyć do grupy rowerowej w aplikacji ENDOMONDO – czyli: zalogować się poprzez podany link, dołączyć do wydarzenia i wybrać grupę MMKS Podhale Nowy Targ.

——-> www.endomondo.com/challenges/37468828

Wszystkich, którzy nie kręcą na rowerze, mają szansę wesprzeć inicjatywę poprzez jej nagłaśnianie i udostępnianie Jest to ogromna szansa, aby dzieci z Nowego Targu i okolic mogły cały rok trenować na lodzie i wyrównywać poziom nauki jazdy na łyżwach z zagranicznymi klubami hokejowymi. Stawiamy na lepszy rozwój sportowy naszych dzieciaków i młodzieży. Aby tak się stało, konieczne jest zabieganie o podnoszenie poziomu szkolenia, który musi trwać dłużej niż sam sezon zamrożonej tafli lodowej.

Pomóżmy podhalańskim dzieciom powalczyć o kasę na jeszcze lepsze treningi!

mat. nadesłane

os 05.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również