Kamery live
prognoza pogody

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

13 lipca 2019 18:06

Małe i duże, te dobrze wszystkim znane i mało spotykane – zakończył się pierwszy dzień Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Targu. 

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Mimo niepewnej pogody, na stadionie obok Miejskiej Hali Lodowej odbyła się XXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Miłośnicy czworonogów mogli oglądać najróżniejsze rasy, od tych, które dobrze znamy, po te, których nie widujemy na co dzień. Wystawa jest wyjątkowa pod względem ilości psów. Tego roku zgłoszonych ich zostało blisko 750. Dla porównania, rok temu liczba zgłoszonych wynosiła około 500. 

Oprócz tego odbyły się pokazy tresury i posłuszeństwa sportowego. Swoje umiejętności prezentowały m.in. psy szkolone do celów służbowych. 

Jutro (niedziela 14 lipca) odbędzie się kolejna wystawa. Start o godzinie 10.00. W planach jest pokaz szkolenia psów oraz konkursy “Dziecko i pies”, “Kobieta i jej pies” oraz “Mężczyzna i jego pies”. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Wkrótce szersza relacja z wydarzenia. 

/ak 

Aleksandra Kokalik 13.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również