Kamery live
prognoza pogody

Korty – z wymienioną nawierzchnią, hala lodowa – z nowymi bandami

22 września 2022 16:50
Wyciszenie Włącz dźwięk

Wieloma inwestycjami w infrastrukturę sportową może pochwalić się w tym roku Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu. Są one możliwe dzięki dużemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zachęcamy do obejrzenia materiału video. 

Jedną z najbardziej spektakularnych modernizacji jest długo oczekiwana wymiana nawierzchni kortów tenisowych przy hali “Gorce”. Jest to tym bardziej istotne,  że zainteresowanie tą dyscypliną, po sukcesach Igi Świątek, wzrasta wręcz lawinowo, również wśród mieszkańców naszego miasta i regionu. Z kolei ukończona właśnie wymiana band – która na pewien czas uniemożliwiła korzystanie z tafli w Miejskiej Hali Lodowej – była niezbędna i związana z konkretnymi wytycznymi Polskiego Związku Holeja na Lodzie. Zaplanowanych i już realizowanych przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zadań jest jednak znacznie więcej. 

os 22.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również