Kamery live
prognoza pogody

Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Nowy Targ! Uwaga! Nisko latające Anioły”

23 października 2023 14:48

W związku z premierą książki „Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” nowotarski urząd miasta zorganizował konkurs plastyczno-fotograficzny o tym samym tytule, skierowany do dzieci i młodzieży z Nowego Targu.

Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Nowy Targ! Uwaga! Nisko latające Anioły”

Dla artystycznych dusz z przedszkoli i klas szkół podstawowych od I-IV dedykowana jest część plastyczna konkursu, z kolei dla klas od V-VIII – część fotograficzna.

– Uczestników poprosimy o artystyczne zinterpretowanie tytułu powieści „Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły”. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej kreatywności i zdobycia fantastycznych nagród. Wspólnie stwórzmy artystyczną społeczność, szukającą aniołów, które żyją obok nas w nowotarskiej codzienności – namawia Urząd Miasta Nowy Targ.

„Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” to powieść Ludmiły Figiel, która już 17 listopada z drukarni trafi wprost do rąk wszystkich miłośników dobrej literatury. To nieszablonowe spotkanie z Nowym Targiem i postaciami, które na kartach powieści przemierzą ulice naszego Miasta

Szczegóły dotyczące konkursu.

ag 23.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również