Kamery live
prognoza pogody

Konkurs o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

19 czerwca 2016 07:43

Zarząd Województwa Małopolskiego po raz ósmy ogłosił konkurs o Nagrodę im. Stanisława Witkiewicza na najlepsze współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

Konkurs o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

   Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach:

1) architektura użyteczności publicznej,
2) architektura mieszkaniowa,
3) przestrzeń publiczna.

   Konkurs skierowany jest do projektantów, zespołów projektantów jak również do inwestorów realizacji architektonicznych, które usytuowane są na obszarze województwa małopolskiego, są nowo projektowane, lub zostały zrealizowane i oddane do użytkowania w okresie dwóch lat kalendarzowych poprzedzających ogłoszenie bieżącej edycji konkursu.

   Podmiotami uprawnionymi do składania zgłoszeń konkursowych są: architekci, biura i pracownie architektoniczne, stowarzyszenia i izby architektów, inwestorzy, instytucje i organizacje realizujące zadania w sektorze kultury i ochrony krajobrazu kulturowego, czy wreszcie organy administracji publicznej.

   Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2016 roku do godz. 18:00 w siedzibie Sekretariatu konkursu, który prowadzony jest przez Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków, adres: pl. Szczepański 6, 31-011 Kraków (decyduje termin wpływu).

Więcej informacji w regulaminie oraz na stronie internetowej: witkiewicz.malopolskanagroda.pl

oprac. MSX
fot. nowotarski.pl

NT24TV 19.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również