Kamery live
prognoza pogody

Ogłoszono konkurs na prezesa Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu

28 marca 2023 14:44

Rada Nadzorcza Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu sp. z o.o. ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu. Przez ostatnie siedem lat, szefem nowotarskiego MZWiK-u był Dariusz Latawiec – najpierw jako dyrektor, a po przekształceniu zakładu budżetowego w spółkę, już jako jej prezes. Teraz zdecydował się zmienić pracę, gdyż – jak mówi “taka nadarzyła się okazja i możliwość”. Zgłoszenia od kandydatów na stanowisko prezesa jednej z największych miejskich spółek będą przyjmowane do 14 kwietnia do godziny 13:00. 

Ogłoszono konkurs na prezesa Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu

-Moje odejście nie ma żadnego związku z jakimiś negatywnymi sprawami, ciągle jestem o to pytany. Moja współpraca z Urzędem Miasta układała się bardzo dobrze. Zmieniam pracę, bo taka nadarzyła się okazja i możliwość – wyjaśnia krótko ustępujący prezes MZWiK Dariusz Latawiec. 

Ogłoszony właśnie konkurs ma wyłonić jego następcę, a warunki, jakie powinien spełniać kandydat to m.in.: wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych, lub też wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. 

Szczegóły na temat konkursu znajdują się TUTAJ. 

os 28.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również