Kamery live
prognoza pogody

Konkurs na najpiękniejszy ogród w Nowym Targu

16 kwietnia 2016 18:33

Po raz osiemnasty Burmistrz Miasta Nowy Targ  zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie „Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy”. Na zwycięzców czekają okolicznościowe puchary i bony towarowe.

Konkurs na najpiękniejszy ogród w Nowym Targu

Główne kryteria oceny to: – estetyka ogólna, dobór roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, kompozycja przestrzenna oraz pomysłowość i oryginalność w urządzeniu ogrodu.
Jury konkursowe w czerwcu 2016 wyłoni spośród zgłoszonych ogrodów grono wyróżniających się miejsc w następujących kategoriach: posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe a w sierpniu wyłoni finalistów tegorocznej edycji konkursu.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie Urzędu Miasta (http://www.nowytarg.pl/wazne.php?w_id=1751), oraz złożenie jej lub przesłanie pocztą do dnia 6 czerwca 2016 roku do Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, w pok. 001 i 211.
Kartę zgłoszeniową można również przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Tekst, fot. MSX

NT24TV 16.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również