Kamery live
prognoza pogody

Konkurs fotograficzny “Foto-cykliści na Szlaku wokół Tatr”

23 sierpnia 2018 14:32

Lubisz fotografować? Zostań fotografem Historyczno-kulturowo-przyrodniczego szlaku wokół Tatr! To proste – zrób zdjęcie aparatem, telefonem, innym urządzeniem mobilnym i wyślij je mailem! Uchwyć wyjątkowe chwile i ciekawe miejsca na Szlaku wokół Tatr! 

Konkurs fotograficzny

Fotografie przesyłajcie do 16.09.2018 r. pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości: KONKURS

Na laureatów I, II i III miejsca czekają nagrody rzeczowe: akcesoria sportowe i turystyczne o wartości 150 euro dla każdego laureata.

Nagrodzone fotografie zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie i zamieszczone w kalendarzu na 2019 rok o Szlaku wokół Tatr, który wyda organizator konkursu.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Konkurs realizowany w ramach mikroprojektu pt. “Szlak wokół Tatr – tyle do odkrycia” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu “Tatry” w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

źródło: UM 

Aleksandra Kokalik 23.08.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również