Kamery live
prognoza pogody

Koniec żartów. Czas na play-off!

Już w sobotę hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ na własnym lodowisku zaczynają rywalizację w pierwszej rundzie play-off. Rywalem „Szarotek” jest zespół Energa Toruń.
Koniec żartów. Czas na play-off!

Do półfinału awansuje ta drużyna która jako pierwsza cztery mecze. Podhalanie w zgodnej opinii większości fachowców są zdecydowanym faworytem w tej parze.

Określając procentowo szansę obydwu drużyn to daję 90 do 10 na korzyść Podhala – twierdzi Andrzej Słowakiewicz, w przeszłości zawodnik a później trener Podhala i reprezentacji Polski – Nowotarżanie są zdecydowanie lepszym zespołem, mają zdecydowanie więcej indywidualności. To zresztą pokazał sezon zasadniczy, w którym Podhale wgrało wszystkie mecze z tym przeciwnikiem. Toruń w mojej opinii osiągnął w tym sezonie to co chciał . Na więcej myślę, że potencjał ich już nie puszcza. Zresztą widać po wynikach że im sezon dłużej trwał, tym ich dyspozycja wyraźnie słabła. Przeciwnie do Podhala, które z tygodnia na tydzień grało coraz lepiej. Myślę, że ten trend utrzyma się w play-off – dodaje Słowakiewicz.

Początek sobotniego meczu o 18. Tradycyjnie portal nowytarg2.tv przeprowadzi z meczu bezpośrednią internetową relację LIVE. Transmisja będzie realizowana w systemie PPV. Cena transmisji wynosi 20 zł. Nowością – w porównaniu z sezonem zasadniczym – będzie nasze Studio Meczowe. Przed meczem i podczas przerw będzie można wysłuchać fachowego komentarza m.in. z ust naszego nowego eksperta. Kto nim będzie, nie chcemy teraz zdradzać. Niech to będzie niepodzianka. Początek transmisji godzina 17:40

Serdecznie Zapraszamy!

Dostęp do transmisji pod linkiem nowytarg24.tv/live

Maciej Zubek 15.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
maciek 18:58 16.02.2019

Kto komentuje mecz?

Zobacz również