Kamery live
prognoza pogody

Koniec walki o mistrza – Podhale zawalczy o trzecie miejsce

5 marca 2016 19:55
Wyciszenie Włącz dźwięk

Nowotarskie Szarotki po raz czwarty przegrali z zespołem z Tychów. W sobotę w Nowym Targu polegli 2:5, a to oznacza, że marzenia o złocie są już nierealne. Tatry-ski Podhale powalczy w małym finale o trzecie miejsce.

O niepowodzeniu w sobotnim spotkaniu zadecydowała pierwsza tercja, przegrana 0:3. W dwóch kolejnych odsłonach nowotarżanie ambitnie walczyli. W pewnym momencie – na początku trzeciej odsłony – przegrywali już tylko 2:3. Niestety dalszy pościg okazał się nieskuteczny. Tyszanie dwoma kolejnymi golami odebrali gospodarzom resztki nadziei

 – Gratuluje drużynie z Tych awansu do finału. Po bardzo złej w naszym wykonaniu pierwszej tercji w kolejnych dwóch już pokazaliśmy zdecydowanie inne, lepsze oblicze, dzięki czemu mecz mógł się podobać. Oceniając tak na gorącą ten półfinał to myślę, że przede wszystkim doświadczenie zadecydowało o tym, że to Tychy wygrały tę rywalizację. Trudno wskazać jedno, kluczowe spotkanie w całej serii. Poza tym drugim meczem w Tychach, w każdym innym nawiązaliśmy w miarę wyrównaną walkę. To już jednak historia. Teraz zrobimy wszystko by sięgnąć po medal brązowy – podkreślił drugi trener Podhala, Marek Rączka. 

Po meczu odbyła się konferencja prasowa trenerów obu zespołów. Zobaczcie jak tłumaczył rezultat drugi trener Szarotek Marek Rączka:

 

 

 

Sobotni mecz transmitowała Nowotarska Telewizja Kablowa oraz portal Nowytarg24.tv – każdy kto nie miał okazji oglądać transmisji LIVE ma teraz okazję obejrzeć cały mecz. Zapraszamy na retransmisję.


/mz, /.PeTe

 

NT24TV 05.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również