Kamery live
prognoza pogody

Koniec sezonu również w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej

29 lutego 2024 11:26

Oficjalne zamknięcie tras biegowych nastąpi dzisiaj o godz. 20.

Koniec sezonu również w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej

fot. archiwum Nowytarg24.tv

To już ostatnie chwile sezonu zimowego pod Tatrami – także dla narciarzy biegowych. W czwartek (29 luty 2024) o godz. 20 oficjalnie zostaną zamknięte trasy biegowe w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej.

 – Dziękujemy wam biegacze narciarscy, za waszą liczną obecność w tym sezonie. Daje nam to pozytywny bodziec do dalszego działania, ze świadomością, że to co robimy jest słuszne. W tym trudnym pogodowo sezonie, zebraliśmy dodatkowe doświadczenia, które będziemy chcieli wykorzystać w kolejnych latach. Kończymy dzisiaj sezon, jako jeden z dwóch ośrodków w Polsce, obok COS OPO Zakopane, które zdołały utrzymać trasy do końca lutego. Dla nas zaszczyt, znaleźć się w takim gronie, jak i mały nasz sukces. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasze Centrum było dla Was otwarte codziennie od rana do wieczora – czytamy w komunikacie CNB.

Przez zimę nie brakowało chętnych na korzystanie z gminnego obiektu. W Klikuszowej odbyły się także zawody m.in. Małopolskiej Szkolnej Ligi w narciarstwie biegowym.

redakcja 29.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również