Kamery live
prognoza pogody

Konferencja prasowa PZU Podhale Nowy Targ

3 lutego 2024 16:06
Wyciszenie Włącz dźwięk

Nowotarskie “Szarotki” mają nowe władze. Stanowisko prezesa klubu objął Mateusz Gacek, w zarządzie znaleźli się również Krzysztof Wajsak oraz Wojciech Śniegowski.

foto i video: MZ Media

Wcześniej stanowisko prezesa PZU Podhale Nowy Targ pełniła Natalia Charyasz. Ta podała się do dymisji po proteście hokeistów, którzy przed meczem z GKS Katowice nie wyszli na rozgrzewkę.

Nowe władze nowotarskiego klubu hokejowego wsparł burmistrz miasta, Grzegorz Watycha.

– Dla miasta, dla życia mieszkańców hokej jest bardzo istotny. Wszystkim nam marzy się 20 tytuł mistrza Polski, wyczekiwany już od przeszło 10 lat. Nie jest jednak łatwy proces. My ze swojej staramy się stwarzać – na tyle ile możemy – jak najlepsze warunki zarówno jeżeli chodzi o infrastrukturę, ale też pomoc finansową. Forma stypendiów uważam, że sprawdza się bardzo dobrze. Nowemu zarządowi życzę sukcesów i zapewniam o naszym wsparciu w budowaniu markowej, dobrej drużyny – powiedział Grzegorz Watycha, burmistrz Nowego Targu.

Piotr Starmach 03.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również