Kamery live
prognoza pogody

Komunikat w sprawie wpisania centrum Nowego Targu do rejestru zabytków – jest nowy termin oględzin nieruchomości

6 kwietnia 2023 15:24

Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków w Krakowie poinformował o zaplanowanych oględzinach nieruchomości zlokalizowanych w centrum miasta. Mogą wziąć w nich udział ich właściciele, użytkownicy wieczyści, posiadacze lub zarządcy. Działanie ma związek z prowadzonym postępowaniem administracyjnym, w sprawie wpisu do rejestru zabytków nieruchomych średniowiecznego układu urbanistycznego miasta Nowy Targ. Na wniosek burmistrza Nowego Targu, małopolski konserwator zmienił niefortunnie wybrany wcześniej termin oględzin, wydłużając go do 14 kwietnia 2023 roku. 

Komunikat w sprawie wpisania centrum Nowego Targu do rejestru zabytków - jest nowy termin oględzin nieruchomości

Zgłoszenia chęci udziału w oględzinach należy dokonywać drogą mailową, na adres [email protected] w terminie od 03.04.2023 r. do 14.04.2023 r. 

Pełna treść zawiadomienia Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie: https://bip.malopolska.pl/wuozkrakow,a,2253238,zawiadomienie-w-sprawie-wpisu-do-rejestru-zabytkow-nieruchomych-sredniowiecznego-ukladu-urbanistyczn.html

Szczegóły dotyczące postępowania – Delegatura Nowy Targ, ul. Ludźmierska 34a, tel.: 18 4488854.

 

os 06.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również