Kamery live
prognoza pogody

Pijany ojciec wiózł w samochodzie córkę

2 listopada 2021 15:24

3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał mieszkaniec Podhala, który w sobotę 3o października został zatrzymany przez czarnodunajecką drogówkę. Mężczyzna będzie miał z tego tytułu podwójne problemy. Odpowie bowiem nie tylko za jazdę “pod wpływem”, ale też narażenia na szwank zdrowia swojej córki, która jechała z nim samochodem.

Pijany ojciec wiózł w samochodzie córkę

– W sobotę w południe dyżurny nowotarskiej komendy otrzymał zgłoszenie o oplu jadącym „zygzakiem” w kierunku Czarnego Dunajca – mówi informuje asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy policji w Nowym Targu. – Na miejsce wysłaliśmy patrol. Jadąc w kierunku miejscowości Ciche, mundurowi zauważyli wskazany samochód, nadjeżdżający z naprzeciwka. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli.

Nowotarska policja podsumowuje akcję “Znicz”. Było spokojnie

Jak dodaje Garbacz, za kierownicą siedział kompletnie pijany 41-latek. Na miejscu pasażera siedziała jego 12-letnia córka. Mężczyzna został przewieziony do nowotarskiej komendy, a dziewczynka została odwieziona do miejsca zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy  3,5 promila alkoholu. 41-latek stracił prawo jazdy.

16-latek z narkotykami w portfelu

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

To w tym miejscu zatrzymano pijanego kierowcę.

os 02.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również