transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice
Zapraszamy na transmisję już w najbliższą niedzielę 21 stycznia 2018r. od godz. 17:45 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Kolejny sukces Cyrwus

Kolejny duży sukces w swojej dopiero rozpoczynającej się karierze zapisała na swoim koncie Anna Cyrwus. Reprezentanta Gorców Nowy Targ zajęła trzecie miejsce w rozegranym w miejscowości Bilcza pod Kielcami II turnieju Grand Prix w kategorii młodzików i młodziczek.

Z racji wysokiego miejsca w rankingu Cyrwus miała zagwarantowany udział w finałowej „szesnastce” bez konieczności gry w turnieju eliminacyjnym.

Ania, rozstawiona z numerem 5, zaczęła od wygranej 3:1 (2,-9,6,3) nad Magdaleną Rakowską z AZS AJD Częstochowa. W kolejnej rundzie także 3:1 (8,5-8,3) Cyrwus pokonała Ewę Krakowiak z GKTS Gdańsk. W ćwierćfinale tenisistka Gorców spotkała się z zawodniczką Bronowianki Kraków, wyżej rozstawioną Ewą Skubą i choć zaczęła od przegranego pierwszego seta to ostatecznie wygrała to starcie 3:1 (-6,8,7,6). Walkę o finał Cyrwus stoczyła z rankingową „jedynką” Anną Brzyską z Kopling Jarosław. Niestety to były już za wysokie progi dla nowotarżanki, która przegrała 1:3 (-9,-5,5,-11).

Oprócz Cyrwus Gorce w GP reprezentowali jeszcze Wiktor Klag, Bartek Mrugała, Natasza Korczak, Michał Kowalczyk oraz Martyna Kamińska na co dzień występująca w zaprzyjaźnionym z Gorcami UKS Tornado Waksmund.

Mrugała, Kowalczyk i Kamińska nie przebrnęli eliminacji. Korczak sklasyfikowana została na miejscach 41-48, a Klag na 49-56.

 • Oceń artyukł

 • Napisz komentarz

  Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
  Twój komentarz może być pierwszy!

  © 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
  projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna