Kamery live
prognoza pogody

Kolejny Międzynarodowy Rajd Abstynentów za nami

22 lipca 2020 08:52

W dniach 17- 19 lipca 2020 r. odbył się 21 Międzynarodowy Rajd Abstynentów na Przehybie. Z uwagi na pandemię w tym roku udział w spotkaniu wzięło 21 osób. Nieobecna była grupa abstynentów ze Słowacji, natomiast dopisali abstynenci z Radomia.

Kolejny Międzynarodowy Rajd Abstynentów za nami

Zajęcia terapeutyczne – poświęcone zapobieganiu kryzysom i zagrożeniom utrzymywania trzeźwości – prowadził psycholog dr Jacek Świst. Mszę św. odprawił ksiądz Witold Maślanka z parafii w Gołkowicach. W spotkaniu wziął udział członek Miejskiej Komisji d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Targu Mateusz Kapołka. Dofinansowanie Rajdu przyznała Gmina Nowy Targ oraz Gmina Miasto Nowy Targ. Uczestnicy umocnieni w trzeźwości z radością oczekują kolejnego spotkania w przyszłym roku.

Rajdy mają wieloletnią tradycję. Pierwszy zorganizowano w 1987 roku przez Nowotarski Klub Abstynentów Rodzina w Nowym Targu. 

Fot. Mateusz Kapołka
os 22.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również