Kamery live
prognoza pogody

Kolejny klub piłkarski podpisał umowę współpracy z NKP

9 lutego 2017 12:17

Pod koniec stycznia kolejny klub podpisał ścisłą współpracę w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w naszym regionie. Po klubie LKS Szaflary do współpracy dołączył LKS Dunajec Ostrowsko. 

Kolejny klub piłkarski podpisał umowę współpracy z NKP

Umowa współpracy została podpisana przez prezesa klubu NKP Podhale Nowy Targ – pana Andrzeja Podgórskiego oraz wiceprezesa – pana Aleksandra Bukańskiego, natomiast ze strony LKS „Dunajec” Ostrowsko przez pana Tomasza Wróbla (prezes klubu) i pana Andrzeja Karpierza (skarbnik).

LKS “Dunajec” Ostrowsko jest już drugim klubem z Podhala, który zdecydował się na współpracę z naszym klubem. Wcześniej do tego grona dołączył LKS Szaflary. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzyły nas dotychczas oba kluby, Nowotarski Klub Piłkarski “Podhale” zaprasza do współpracy wszystkie kluby, które tylko wyrażą taką chęć. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inicjatywy, szczególnie te, które pomogą nam wychować na Podhalu młode pokolenie wspaniałych piłkarzy!

Poniżej oświadczenie prezesa klubu z Ostrowska, pana Tomasza Wróbla:

Decyzję o partnerstwie LKS „Dunajec” Ostrowsko z Akademią Piłkarską Podhala przy klubie NKP Podhale Nowy Targ zarząd klubu podjął jednogłośnie, myślą przewodnią jest dalszy prawidłowy rozwój najzdolniejszych młodych zawodników. Współpraca ma charakter wspierania zdolnych zawodników według potrzeb klubów partnerskich, wspierania się a także wymiana myśli szkoleniowej, organizowanie naborów do klas sportowych, obozów i turniejów.

My jako klub staramy się stwarzać warunki rozwoju dzieci od skrzata do juniora młodszego. Treningi są prowadzone dwa razy w tygodniu dla każdej grupy, przez czterech trenerów z wymaganymi kwalifikacjami. Co rocznie organizujemy obozy piłkarskie jak i wyjazdy na różne turnieje i mecze ekstraklasy. Staramy się wpoić młodym adeptom zdrowy styl życia, koleżeństwo i współpraca w grupie poprzez uprawianie piłki nożnej.

Jesteśmy świadomi i przekonani, że ta decyzja o współpracy  podniesie poziom naszych wychowanków jak i naszego klubu oraz całego Podhala. Tak więc wchodzimy w partnerstwo pełni nadziei i lepszych czasów dla  naszego klubu LKS „Dunajec” Ostrowsko jak i Akademii Piłkarskiej Podhala przy klubie NKP Podhale Nowy Targ.

Umowa o współpracy z klubem LKS “Dunajec” Ostrowsko została podpisana 26 stycznia br.

mat.prasowe

NT24TV 09.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również