Kamery live
prognoza pogody

Kolejna stłuczka na światłach – kierowcy zirytowani

22 grudnia 2016 08:30

Doszło kolejnego – z serii kilku ostatnio drogowych zdarzeń - wypadku na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia z ul. Szaflarską.

Kolejna stłuczka na światłach – kierowcy zirytowani

Policja będzie dociekać, czy miała w tym swój udział konfiguracja świateł na ruchliwym skrzyżowaniu, w każdym razie – według rozpoznania funkcjonariuszy – kobieta kierująca hondą nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi. W zderzeniu ucierpiały karoserie obu aut na sądeckich numerach rejestracyjnych.

Sygnalizacja świetlna – mimo prowadzonych przed tygodniem regulacji po wcześniejszej zmianie ustawień – wciąż działa „w trybie tymczasowym”. Choć przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad byli już w Nowym Targu dla dokonania odbiorów technicznych, wciąż jeszcze nie doszło do ich spotkania z szefostwem Powiatowego Zarządu Dróg, które zbiera sygnały i opinie na temat funkcjonowania świateł, zgłaszane przez kierowców i przez pieszych.

Kierująca uszkodzoną teraz hondą poświadczała, że już po przybyciu policji na miejsce kolizji omal nie doszło do następnej stłuczki podczas skręcania na światłach.

opr. asz

NT24TV 22.12.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również