Kamery live
prognoza pogody

Klikuszowa. Zderzenie trzech samochodów na zakopiance

31 grudnia 2021 11:28

Uwaga kierowcy – w pobliżu cmentarza w Klikuszowej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Utrudnień należy spodziewać się jadąc zarówno w stronę Nowego Targu jak i Krakowa.

Klikuszowa. Zderzenie trzech samochodów na zakopiance

Do zdarzenia doszło przed 11.00. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z samochodów nie zdążył wyhamować przed stojącymi naprzeciwko pojazdami. Kierowca opla miał najechać na znajdujący się przed nim samochód, a ten w wyniku uderzenia wjechał w kolejny pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało – kierowcy między sobą rozwiązują problem.

Ruch w tej części zakopianki odbywa się wolno – kierowcy omijają zniszczone samochody korzystając z zatoczki autobusowej. Zmotoryzowani przez jeszcze godzinę muszą liczyć się z utrudnieniami – i to w obu kierunkach. Zaznaczyć trzeba jednak, że znacznie większy ruch panuje na drodze z Nowego Targu do Krakowa niż w drugą stronę. Co więcej, w rejonie skrzyżowania w Klikuszowej nie ma żadnych korków. Wygląda na to że wszyscy turyści, którzy zmierzali do Zakopanego na “Sylwestra Marzeń”, już dojechali pod Tatry. Natomiast mieszkańcy – w obawie przed korkami – woleli zostać w domach.

Piotr Starmach 31.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również