Kamery live
Kamery live
prognoza pogody
ntvk

Kierowca subaru uderzył w słup. Dostał mandat

25 grudnia 2024 08:40

Brak ostrożności za kierownicą mógł skończyć się tragicznie. W Białym Dunajcu 22-letni kierowca Subaru Impreza uderzył w betonowy słup telekomunikacyjny, niszcząc także ogrodzenie posesji. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale młody mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi. Policja apeluje o rozwagę na drogach!

Kierowca subaru uderzył w słup. Dostał mandat

fot. Policja Zakopane

Policjanci zakopiańskiej drogówki wyjaśnili okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj późnym wieczorem w Białym Dunajcu. Sprawcą kolizji okazał się 22-letni kierowca Subaru Impreza, który nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w betonowy słup telekomunikacyjny.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, jednak skutki kolizji były poważne. Uszkodzony został betonowy słup oraz blisko dziewięciometrowy odcinek ogrodzenia pobliskiej posesji.

Policja potwierdziła, że młody kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji 22-latek został ukarany mandatem w wysokości 1020 złotych oraz punktami karnymi.

Zakopiańska policja ponownie przypomina kierowcom o konieczności zachowania ostrożności i dostosowania prędkości do warunków drogowych. – „Każde zdarzenie na drodze może mieć poważne konsekwencje, dlatego apelujemy o rozwagę za kierownicą” – podkreślają funkcjonariusze.

pstarmach 25.12.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również