Kamery live
prognoza pogody

Kierowca miał 3,3 promila. Zjechał na przeciwległy pas

2 lutego 2023 16:02

Wczorajsza, groźnie wyglądająca kolizja w Bukowinie Tatrzańskiej została spowodowana przez mocno nietrzeźwego mieszkańca powiatu tatrzańskiego, który w dodatku miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na szczęście w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. 

Kierowca miał 3,3 promila. Zjechał na przeciwległy pas

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej wczoraj, tj. w środę, 1 lutego 2023 roku tuż przed godziną 15 zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na ul. Długiej w Bukowinie Tatrzańskiej. Z przekazanej informacji wynikało, że kierujący subaru zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Honda. Na miejsce bardzo szybko przybyły służby ratunkowe oraz policjanci.

Kierowca subaru został ujęty przez świadków zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało blisko 3,3 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna z powiatu tatrzańskiego posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na szczęście w tym zdarzeniu z udziałem nietrzeźwego kierującego nie było ofiar i poważnie poszkodowanych. Za jazdę po alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

tekst: Policja Zakopane/Facebook

os 02.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również