PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Kibice biorą sprawy w swoje ręce. Chcą ratować polski hokej

Stowarzyszenie Kibiców Podhala Nowy Targ „Dalej Podhale” wydało oświadczenie w którym mobilizuje fanów polskiego hokeja o wsparcie dla tej pięknej dyscypliny, która przez „bałagan organizacyjny w Polskim Związku Hokeja na Lodzie” znalazła się ostatnimi czasy „na ostrym zakręcie”
Kibice biorą sprawy w swoje ręce. Chcą ratować polski hokej

W oświadczeniu, podpisanym przez reprezentującego Stowarzyszenie Gabriela Wolskiego czytamy:

Szanowni Kibice w związku z chorą sytuacją jaka ma miejsce na zgrupowaniu naszej reprezentacji w hokeju na lodzie w Nowym Targu, chciałbym zaprosić do zorganizowania akcji, która pokaże że zależy nam kibicom na tym aby hokej w Polsce przetrwał i był silniejszy. To jest odpowiedni moment aby pokazać jak nam zależy. Okażmy wsparcie naszym zawodnikom i całej tej pięknej dyscyplinie sportu. Moja propozycja jest taka abyśmy w czwartek lub piątek przyszli w jak największej grupie na halę lodową i zamanifestowali nasze wsparcie podczas treningu Kadry. Ogłosimy całej Polsce, że jesteśmy za hokejem. Pięknie byłoby gdyby inne kluby do nas dołączyły i żebyśmy pokazali nasze wparcie i miłość do hokeja.

Ostatnie dni i tygodnie przynoszą wiele niepokojących informacji z polskiego środowiska hokejowego. Zaskakująca i nie do końca jasna dymisja z funkcji prezesa PZHL Dawida Chwałki, rzekomy wielomilionowy dług związkowy, niejasna przyszłość selekcjonera Teda Nolana, a także rezygnacje z udziału w rozpoczynających się 22 kwietnia w Budapeszcie Mistrzostw Świata Dywizji IA kolejnych najlepszych zawodników, najlepiej oddają grobową atmosferę jaka tworzy się wokół polskiego hokeja.

Każdy kto chciałby przyłączyć się do akcji Stowarzyszenia Dalej Podhale proszony jest o kontakt za pośrednictwem Fan Page Stowarzyszenia na facebooku

Maciej Zubek 09.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Przyjaciel 08:28 10.04.2018

Nic to nie da jeżeli do władz hokeja lokalnego i krajowego będą sie pchać ludzie który chcą kręcić lody pod hasłami dla dobra hokeja tacy jak nasz były prezes robuś tu kręcił do Warszawy pojechał szkolić jak kręcić .

Zobacz również