Kamery live
prognoza pogody

Kamil Stoch Mistrzem Polski w Skokach Narciarskich (zdjęcia)

23 grudnia 2021 23:45
Mistrzostwa Polski seniorów wygrywa skoczek z Zębu. Drugie miejsce wywalczył Piotr Żyła, a trzeci był Paweł Wąsek
Kamil Stoch Mistrzem Polski w Skokach Narciarskich (zdjęcia)

Na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich seniorów. 45-ciu skoczków zmagało się o tytuł Mistrza Polski, który po raz ósmy wywalczył Kamil Stoch. Skoczek z Zębu po skoku na odległość 133,5 m w pierwszej serii objął prowadzenie. W drugiej serii skokiem na odległość 137,5 m przypieczętował swoją wygraną. Jest to już ósmy tytuł Mistrza Polski na koncie Kamila Stocha.

Wielkim wygranym dzisiejszych zawodów okazał się Piotr Żyła, który przeskoczył po drugim skoku aż 6 miejsc. W pierwszej serii Żyła skoczył na odległość 130,5 metra, co dało mu 8 pozycję. W drugiej serii skok na odległość 141 m zapewnił sobie drugie miejsce na podium.

Najniższe miejsce podium zajął Paweł Wąsek. Po pierwszej serii i skoku na odległość 137 ,metrów Wąsek zajmował drugie miejsce. W drugiej serii skoczek lądował na 134 metrze, co dało mu trzecie miejsce.

os 23.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również